| AtIr a întrebat:

Am probleme cu yahoo messenger. Cand vreau sa intru pe mess imi da eroare.Ce sa fac? Dau funda (am reinstalat si tot nu merge)

3 răspunsuri:
| Sebastian_Sebastian_1982 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie ca si tine, ba mai mult, am inca 2 prieteni carora yahoo messenger le zice ca parola nu e corecta si oricat ai incerca sa o schimbi, sa o faci mai complicata iti spune ca parola e prea slaba pentru a fi acceptata. eu de 4-5 zile ma chinui cu problema asta, asa ca tind sa cred ca problema e de ei. cred ca trebuie sa avem rabdare pana cand o sa fie rezolvata problema. P.S. - nici daca incerci sa-ti faci alta adresa nu vei reusi pentru ca vei avea aceeasi problema cand vine vorba de impostarea unei probleme.

| lalatpu a răspuns:

Intra in control panel si il dezinstalezi, iar apoi il instalezi la loc... funda...

| AtIr explică (pentru lalatpu):

Si? ce fac..nu am gasit yahoo messenger. Explica-mi te rog frumos.