| cristi13 a întrebat:

Am pus o intrebare cu ceva timp in urma in care am zis ca am viteza mica la net(modem wireless de la digi-rds) si cineva mi-a raspuns ca daca nu am parola s-ar putea sa mai fie cineva conectat la el...Acum problema este ca nu stiu sa pun parola cine ma ajuta primeste funda (normal)...

1 răspuns:
| NevastuicAaA a răspuns:

Suna la digi-rds si intreaba.Fiecare retea are altfel big grin sau vezi ca ar trebui sa iti arate in manualul de instructioni de la modem.