| Albertxxx a întrebat:

Am si eu nevoie de o parere. eu am o placa de retea tp-link tf 3200... placa mergea bine dar am dezinstalat-o din greseala si acum nu reusesc sa o fac iar sa mearga... As vrea sa o schimb... Eu mi-as dori o placa de retea care sa aiba si slot pentru fir lan si antena wireless, iar daca ar avea si un pret mai decent ar fi perfect... multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu stiu ce intelegi prin pret decent dar o placa de retea combo sub 111 lei n-am gasit. Uite: http://www.shopmania.ro/......d-32261120