| I0nutzU a întrebat:

Salut am si eu o curiozitate..am trecut in clasa a 10-a si clasa mea sa desfiintat din clauza repetentilor si etc. bun am aflat in prima zi de scoala ca sunt in alta clasa..sincer am fost cam socat..grea despartirea de colegii si sa te duci la altii si vreau sa ma mut in clasa unde sunt si restul colegilor mei si mii s-a spus ca nu pot..la secretariat si o colega de-a mea tocmai se mutase cu 10 minute mai devreme cred ca au vrut sa scape de noi..ma mai pot muta in a 3-a zii de scoala? plz dau funda.

Răspuns Câştigător
| Ella3133 a răspuns:

Mai stai si tu cateva zile si te mai duci odata

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce legatura are cu Dragoste si sex?

| I0nutzU explică (pentru anonim_4396):

Se vede ca tu raspunzii doar ca sa te aflii in treaba nu am chef sa stau 2 zile sa mii se citeasca intrebarea daca te deranjeaza ca am postat intrebarea in sectiunea asta du-te repede la politie si scrie o plangere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te sfatuiesc sa respecti regulamentul si sa lasi raspunsurile ironice pentru cei cu care iti permiti.Nu sintem de aceeasi varsta.Numa bine.

| I0nutzU explică (pentru anonim_4396):

Ai dreptate dar din cate stii si tu dureaza ceva timp pana se raspunde la anumite categorii si eu aveam nevoie de un raspuns urgent pentru ca nu am timpul necesar si nu vreau sa ma trezesc ca e prea tarziu acum daca team deranjat pe tine imi cer scuze! daca nu ma intelegi si nu tii s-a intamplat e problema ta

| Ella3133 a răspuns:

Cred ca nu mai au locuri in clasa...

| I0nutzU explică (pentru Ella3133):

Au locuri in clasa ca noi suntem 30 si in clasa in care vreau sa ma duc sunt 25 deci locurii sunthappy dar. dupa cum cred ca stiu toti fara banii.nu faci nimic poate multi nu sunt de acord cu mine dar..cred ca am perfecta dreptate

| Ella3133 a răspuns (pentru I0nutzU):

Mai stai si tu cateva zile si te mai duci odata