| popescucarmen43 a întrebat:

am si eu o intrebare:am ramas corigenta la mate(bag ceva in ea de profa)rolling on the floor))) si nu pot intra la examen ...cand voi da examenu dupa corijare..imi va da exact la fel?

8 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Bag şi eu ceva în profesoara ta ca te-a lăsat, eu te treceam că-mi plc despre tine.
O să-ți dea alte subiecte, doar nu sunt aşa proşti să ți le dea la fel pentru că apare baremul pe net şi mnaa.

| anamariarot a răspuns:

Nu vreau să fiu răutăcioasă, dar atitudinea ta nu doar că nu-și are rostul, însă nu e justificată. Vei avea alte subiecte happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dai examen dupa corigente. Intri pe locurile ramase libere, evident, la cele mai proaste licee.

| popescucarmen43 explică (pentru anonim_4396):

Ba da.dau examen pentru ca la liceul la care intru am nevoie de examen ..si altfel nu imi poate face media

| anonim_4396 a răspuns (pentru popescucarmen43):

Crezi ca se face sesiune speciala pentru tine? Tocmai, nu ti se mai face media, intri la locurile ramase libere.

| popescucarmen43 explică (pentru anonim_4396):

Mai.tu n-auzi ca se da? ramai si tu corigent si vezi daca-ti da rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))))))))))

| anonim_4396 a răspuns (pentru popescucarmen43):

Dupa ce ca esti prost, mai si semnalizezi.

| Hulu a răspuns:

Subiectul va fi diferit, daca ar fi la fel ca ala nici nu s-ar mai numi examen, imi pare rau sa ti spun, sper ca te am ajutat