| 00andreea999 a întrebat:

Prieteni, daca profa la care am ramas corigenta nu a terminat de predat toata materia (adică nu a predat cateva lectii), pot intra si lectiile alea in corigența?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In mod normal n-ar trebui sa intre.
Subiectele pentru examenul de corigenta (2 probe, scris si oral) le face o comisie, numita de directorul scolii, din care face parte si profesoara care a predat.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! In mod normal nu ar trebui sa intre dar cred ca depinde de profa. Cel mai bine este sa o intrebi pe ea ce lectii ar trebui sa excluzi din a invata.

| nicunicu3 a răspuns:

Toata materia, dar daca te ai bine cu ea iti scrie pe tabla si te trece, ce clasa esti Funda?