| alexandru2002john a întrebat:

am si eu o intrebare. ce poat face ca sa-mi creasca barba foarte repede? am doar putina pustata ( ca de rom ). vreau sa am barba ca Uzzi din B.U.G. Mafia.

5 răspunsuri:
| Orte95 a răspuns:

Da-ti cu lama invers pe toata fata, dupa asta trebuie sa aplici Head&Shoulders pe toata fata si sa stai asa cca. 10minute.

Ps. Cu cat simti mai multe piscaturi cu atat vor iesi mai multe fire de barba

Funda?

| alexandru2002john explică (pentru Orte95):

Cum adica sa dau cu lama invers?

| Orte95 a răspuns (pentru alexandru2002john):

Adica contra cresterii firului de par. Depinde de zonele fetei. In general din spre gat in sus

| alexandru2002john explică (pentru Orte95):

Pai eu vreau sa creasca

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Cauti un nou nascut si iti da ingrasamant organic.