| don77 a întrebat:

cine a fost la cules de capsuni in scotia? ii grea munca acolo?

3 răspunsuri:
| NagatoTenseiHD a răspuns:

laughing))))))))))))))))))))) Ha ha ha. Ce prost cine om de pe planeta asta sar duce in scotia sa culeaca capsuni. Alta intrebare mai proasta nu poti inventa.laughing))))))))))))))))))

| don77 explică (pentru NagatoTenseiHD):

Ce copil prost esti... mai mult de 7 ani nu cred ca ai

| NagatoTenseiHD a răspuns (pentru don77):

Am mai mult am 15 ani. Intrebarea e proasta ca nimini depe pamantu asta nu s-a dus in scotia sa culeaga capsuni.rolling on the floorlaughinglaughinglaughingrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorlaughing