| Raresh_4518 a întrebat:

Cum imi pot pastra tenul cat mai curat, adica sa scap de cosuri chatterbox?
Am c-am incercat si cremele dar fac mai mut rau sad
Funda si vot love struck

Răspuns Câştigător
| problems a răspuns:

Dai cu ceai de musetel pe fata dupa cu spirt.sau incearca daca ai putea sa faci o pasta din foi de menta

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| andra17 a răspuns:

Nu trebuie sa folosesti creme pentru a scapa de cosuri deoarece nu acesta e rostul lor. Trebuie sa folosesti produse care sa curete tenul. Eu am folosit Clearasil si Clean & Clear si pot spune ca sunt bunicele. Acum folosesc sapun pentru fata si pot spune ca la mine chiar functioneaza. Oricum sunt o gramada de produse pentru curatat fata si o sa gasesti ceva care sa ti se potriveasca. Poti merge in magazinele mai mari ( gen Kaufland, Auchan etc ) si sa te duci la raioanele de specialitate unde gasesti o gama mai variata de produse. Poate o sa gasesti ce-ti trebuie. Succes