| PetrisorPetru a întrebat:

Am si eu o intrebarethinking
De un an jumate chiar doi am inceput sa fac acasa flotari si abdomene, in fiecare seara timp de 10 minute am facut 180 de flotari si 100 de abdomene, problema este ca din vara am inceput sa am dureri de spate si ma gandesc daca ar putea fi de la fltari si abdomene si ce as putea face sa scap de dureri specific ca am 17 ani jumate.

3 răspunsuri:
| Nostradamuss a răspuns:

Faci tu 180 de flotari cum fac eu 5000

Răspuns utilizator avertizat
| PetrisorPetru explică:

Nu fac 180 de odata 30 si pauza 30 de scoala dupa iar30 si pauza pana la 180