| anonim_4396 a întrebat:

Salut,
Dece toata lumea se uita la mine de parca as fi un nebun...
Ma imbrac cu un tricouri largi, pantaloni putin largi, bandana in cap si apoi pun sapca in cap peste bandana, skateri cu un siret de o culoare altu' de o culoare...
Uni oameni chiar ma studiaza...

Răspuns Câştigător
| Danutz0990 a răspuns:

Pai... intrebarea ta este destul de grea dar cred ca stiu de ce.Toti copiii chiar si oamenii mari(adulti) se imbraca normal nu cu tricouri largi sau cu bandane de asta se uita astia asa ciudat la tine ca nu vezi des copii sau oameni mari imbracati asa asta e parerea mae.

2 răspunsuri:
| noi3 a răspuns:

Eu as zice ca iti place hip hopul.

| Bubbchac a răspuns:

Da, asa este. Esti un rapper. tongue Nu baga in seama oamenii care se uit la tine, ei sunt doar,, diferiti,, de stilul tau actual. Incearca sa ii ignori, si sa fi ceea ce tu esti. tongue Nu exista prea multi copi ce se imbraca asa, pentru ca asta este doar o moda de... nu stiu, este o moda ce o poarta doar cei,, smecheri '' as zice. Ti'am zis, tu stai calm, nimeni nu o sa te omoare, esti normal, nu nebun! kiss