| anonim_4396 a întrebat:

Salut am si eu o intrebare? mi-a venit ciclu pe data de 22 pe data de 26 s-a terminat pe data de 27 am avut un act sexual cu pr meu dar nu am bagat-o toata dor un pic ma refer la penis si mi-a dat ciclu inapoi dar eu eram si virgina! pot sa seintample ceva sa raman insarcinata eu zic ca nu am dezverginat ca nu a bagat-o toata dor un pic? ma puteti ajuta cun un sfat? puneti-mi intrebari si va dau raspunsuri la orce fel de intrebare...astept va rog astept

2 răspunsuri:
| AngelTears a răspuns:

A folosit prezervativ... o fii posibil sa te fi dezvirginat

| .LoLo. a răspuns:

Poi.in primul rand ai folosit prezervativ? Mrg.se poate sa te fi dezvirginat.Sau.sa fie doar o scurgere oh go on