| Ioana77785 a întrebat:

As dori sa pun si eu o intrebare, sper sa ma puteti ajuta. Am avut un contact sexual neprotejat, si partenerul meu nu a ejaculat in mine, dupa aia am simtit nevoia sa ma duc la baie sa fac treaba mica. Dupaia am continuat si tot la fel, nu a ejaculat in mine.au avut loc 2 ejaculari, dar nu inauntru.este posibil sa fi ramas insarcinata? Mai ales ca a 2 a zi am luat "pilula de a 2 a zi "? S.au mai ales prima data cand am avut primul contact sexual, si eram virgina, nu a fost nici prea ex.si nu a avut loc nici o ejaculare.s.ar fi putut intampla sa raman? Astept raspunsuri. Multumesc mult

7 răspunsuri:
| Cătălina a răspuns:

De ce te avanti daca nici macar nu esti informata?
Numai e prezervativul la moda?

Totul depinde de perioada ciclului in care te aflai, asadar ar fi ceva sanse. Aveti si voi grija ca doar tot spre binele vostru e.

| Tania a răspuns:

Dupa parerea mea nu este nici o sansa.

| Heather2001 a răspuns:

Sunt sanse,dar sunt mici. spun asta deoarece chiar daca nu a ejaculat in tine, exista un lichid prespermatic care contine mai putini spermatozoizi dar suficienti... daca ai luat pilula, sanse si mai mici dar te-as sfatui sa folosesti prezervativul data viitoare.succes!

| deeadragutza2 a răspuns:

Daca nu a ejaculat in tine nu iti face probleme nu cred ca esti insarcinata. daca ai luat si pilula de a doua zi cu atat mai bine. totusi nu ar strica daca ti-ai face un test de sarcina ca sa fii mai linistita. succes. Fundita? love struck big grin

| RicăPăturică a răspuns:

Nu sunt sanse sa ramai.

| wsereqd a răspuns:

Te f... de te rupii. daca afla parinti tai cred ca te omoara. crwa

| Ioana77785 explică (pentru wsereqd):

Vorbeste frumos. nu ma cunosti, nu te cunosc ca sa poti sa spui ceva de mine.