| anonim_4396 a întrebat:

Salut am si eu o intrebare...stiu ca suna prostesc dar de ce la varsta mea nu am nici un fir de par subrat, totusi sunt multi care la 10 ani le-au aparut si mie deloc, apropo am 14 ani si sunt baiat, in restul locurilor am par destul dar subrat deloc deloc, imi puteti da un sfat de ce oare

3 răspunsuri:
| Ioana_4525 a răspuns:

Fiecare se maturizeaza in felul luiwinking. Nu te teme o sa te plictisesti de parlaughing

| TheHGlife a răspuns:

Ai covoare pufoase in casa? daca da taie doua bucati de 2 cm si lipestele cu picatura sub brathappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cunosc un baiat de 17 ani si nu are niciun fir deci mai asteapta