| JocuriUS a întrebat:

Am si eu o mica problema. Am card bancar la BRD nu l-am mai folosit de 1 an si ceva ( expira in 2014 ). Am mers azi sa verific cardul daca mai merge ( trebuie sa primesc niste bani ) parca am presimtit ca nu v-a mai merge. Nu a mers cardul l-am introdus in bancomat am intrat la " interogare sold " si mi-a zis ca nu am mai primit bani pe el si nu il pot folosi, ok. Intrebarea mea e cand voi primi bani aia cardul se va debloca automat? Dau funad!

4 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Nu stiu de ce n-ai intrat pur si simplu in banca sa intrebi pe tipele alea care joaca Solitaire toata ziua

| JocuriUS explică (pentru greyhound):

Eu stau la tara si e bancomat aici. Nu e sediu de-al lor doar un bancomat la posta. Vineri o sa mi se pune 66 lei in cont doar sa vad daca o sa mearga daca nu va merge o sa ma duc la ei.

| JocuriUS explică:

Aaa. Am uitat dau si funda celui mai exact raspuns.

| JocuriUS explică:

Funda ***