| Razvan_1066 a întrebat:

Salut ! Am si eu o problema... am un Samsung Galaxy S Plus si i-am dat " Revenire la setarile din fabrica " nu stiu de ce dar acum nu mai pot sa intru in Android Market ( am cont ) si ma trimite pe o alta pagina numita Google Play . Cine ma poate ajuta si pe mine ?! Funda asigurata raspusului CORECT ! Multumesc !

Răspuns Câştigător
| Beatbox_Alexuu_1996 a răspuns:

Cred ca Android Market s-a transformat in Google Play deoarece am aceeasi problema.

1 răspuns:
| CautNume a răspuns:

Si mie imi apare acum asastraight face.Nu i-am dat pe "Revenire...". Acum vad.