| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema, cand dau refresh imi dispare desktop-ul si apare o dunga orizontala, alba pe ecran si imediat apare din nou desktop-ul toata chestia asta se intampla in fractiune de secunda cant timp dau refresh. Si iconitele de pe desktop au injurul lor un zig-zag. Spuneti-mi cum sa remediez problema ca mi s-a mai intamplat o data si am remediat-o, dar a fost mai demult si acum am uitat straight face. Mentionez problema a aparut pe 21.10. 2012 cand fratele mai mic a umblat de capul lui si nimeni nu a fost injur sa vada ce face, ca pe 20.10. 2012 a mers perfect. Este si ceva amuzat cu fratele mai miclaughing Va rog spuneti-mi, dau funda.winking

5 răspunsuri:
| Coslegeanu a răspuns:

Instaleaza din nou placa video.winking Daca nu ai CD poti gasi pe net.

Funda?

| GăbițuGabriel a răspuns (pentru Coslegeanu):

Am rezolvat problema, bifase ceva fratele mic si nah de aia facea probleme laughing Mersi oricum.

| Vlad_Toader_1991 a răspuns (pentru Coslegeanu):

Am facut eu asta si nu merge

| Vlad_Toader_1991 a răspuns:

Frate zi si mie ce ai facut sa dispara ca am si eu aceiasi problema, mersi

| GăbițuGabriel a răspuns (pentru Vlad_Toader_1991):

Click dreapta pe Desktop => Proprerties => Desktop => Customize Desktop => Web si acolo vezi "Lock desktop items" debifeaz-o daca este bifata si dai apply daca tot nu merge bifezi My Current Home Page si dai apply, apoi intri tot acolo si debifezi "My Current Home Page" si r trebui s anul mai faca asa. eu unu asa am facut. happywinking