| extreambysy a întrebat:

am si eu o problema cu mess-ul. cand incerc sa ma loghez imi da o eroare si-mi iese din el. l-am reinstalat.tot aceeiasi problema. ma puteti ajuta?(fara raspunsuri de cocalari, adica sa raspundeti doar da,nu,poate,daca vreau,descurcate, etc)

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Si ce scrie in eroare?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Probabil neluL sa aiba dreptate, dar eu mi-am schimbat id si parola ca nu a tinut altfel.

| Ionela296 a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu cu Yahoo Messenger 11thinking Imi scriu id, parola si dau Sign In.Imi apare Don't Send sau Send error raport, ceva de genu'. Apas la una din ele si-mi iese.Am reinstalat si eu, tot asa imi face.Intru pe email, alta varianta n-am.Si daca gasesti rezolvarea pentru problema asta, poate ma anunti.