| Jokers666 a întrebat:

Salut! Am si eu o problema cu telefonul, de exemplu cand bag mufa in telefon sa il incarc nu imi apare ca mi se incarca si am incercat sa bag in portul usb la laptop si imi detecteaza cablul usb si nu inteleg o chestie, de ce nu merge? Ca am verificat tot. Cine ma ajuta va primi Funda!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"Cine ma ajuta va primi..."

de ajutat, te ajuți tu singur! Pentru asta (chit că NU zici dacă se incarcă sau nu):
- folosește alt incărcător
- folosește alt cablul de incărcare
dacă tot nu merge, se pare că e "paradit" circuitul de incărcare al tel-ului