| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema, imi place foarte mult de un tip. El are 21 de ani iar eu 16. Ne-am cunoscut cu 2 ani in urma. La inceput era frumos si bine. de la o vreme insa relatia noastra nu e atit de frumoasa cum era. Ne vedem tot mai rar si mai rar. Pot deacum sa spun ca aproape nu ne vedem deloc, doar intimplator pe strada. Numai ne salutam si atit. Nustiu ce sa fac imi place foarte mult de el. Dar ca sa il intreb ce se intimpla nu imi este atit de usor, mereu fac impresia ca la mine e ok. Este foarte cunoscut si foarte multe fete vor sa ajunga la inima lui. Dupa cite stiu nu are prietena. Cineva mi-a spus ca asteapta sa vin eu la dinsul, dar eu nu sunt asa. A plecat de 3 ori de le mine si de fiecare data s-a intors, eu l-am iertat. Dar acum prea mult timp a trecut de la ultima intilnire -3 luni. Si chiar nu stiu ce sa fac. Si mai este ceva, sora mea imi pare ca flirteza cu el, vorbeste pe skype cu el noaptea si la disco. Mereu mi se lauda ca a vorbit cu el. Desi stie despre relatia noastra. E atit de trist si chiar nu stiu ce sa fac. crying(( poate imi dati un sfat. crying(((((((((

Răspuns Câştigător
| Hinata a răspuns:

Este clar pentru mine nu te merita daca face aceste lucuri profita de tine si probabil nu ia mers si s-a dus la sora ta intentionat ca sa te faca sa regreti pe motivul pe care v-ati certat mai bine uita si gasesteti un alt iubit sunt sigura ca esti frumosa si va fi doar o chestiune de timp. funda

2 răspunsuri:
| Leonid a răspuns:

Are 21 de ani... vrea ceva. Ii dai acel ceva? daca nu isi cauta el altele.

| GumitzaXD a răspuns:

16.tu...21...el Hmm abstract.eu l-as considera pedofilhee hee dar in fine daca sora ta e mai mare. logic tea folosit nu te mai gandii la el si daca sora ta chiaar tear iubi(ca sora)nu ti-ar face asta chiar daca e popular si il place.sa nu ai incredere in ea.ca o prietena e la bine si la greu cu tine.