| Vladx84 a întrebat:

Salut, am si eu o problema sad sunt cls a 8a si raman corigent la matematica fara nicio sansa de a mai trece. Am 4 pe ambele semestre si trebuie sa intru la un liceu. Proful de mate ne trece pe vara, dar am o mare dilema. Stiu ca trebuie sa-mi gasesc eu singur un liceu. Precizez ca sunt din Bucuresti. Care sunt sansele sa intru la un liceu de macar media 4, 5 fara examen si ce liceu mi-ati recomanda? Mersi big grin

2 răspunsuri:
| alexandru2534 a răspuns:

Vlad de inteleg nici eu nu ma împac cu matematica dar am media 7.Depinde ce profil vrei tu si in functie de ceea ce vrei sa faci in viitor.

| Vladx84 explică (pentru alexandru2534):

Dar crezi ca am sanse sa intru undeva? Chiar sunt intr o situatie critica si singurul lucru pe care mi l doresc momentan e sa intru undeva. Turism si alimentatie, chiar si la mecanica as intra, vad eu ce fac pe viitor