| Céline7 a întrebat:

Salut,am si eu o probleme.Deci : In scoala mea este un baiat care ma tachineaza (ma trege de par,face glume proaste,ect)inainte nu prea ma lua in seama dar acum imi deseneaza pe caiete,e genul de baiet popular si destul de pervers, crede ca poate avea orice fata la picioare.Eu il urasc.Dece credeti ca se comporta asa si cum as putea scapa de el?

Răspuns Câştigător
| Biancaalone a răspuns:

Pai e clar ca vrea ceva de la tine, dar daca vrei sa scapi de el fa-l sa te urasca si el pe tne...asa o sa te lase inpace, dar poate intre voi doi exista o chimie care trebuie descoperita!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Bună!
ORi te place, ori îşi bate joc de tine. Mai bine ar fi să întrebi cunoştinţele comune, care-l cunosc mai bine. Încearcă să-l bagi mult în seamă, obsesiv, pentru că probabil asta îl atrage la tine, faptul că eşti singura care nu-i dă atenţie.

| Crisk a răspuns:

Pai eu cred ca se compporta asa ca sa-i tragi atentia, poate chiar te place, ca sa scapi de el cred ca ar trebui sa-l ignori sau chiar sa-i zici sa te lase in pace sau orice ai dori sa-i zici! succes