| lAuRitAs a întrebat:

Salut am si eu un telefon Samsung s5230 si l-am bagat azi in buzunar si cand l-am scos nu mai mergea touchu l-am stins si am obeservat pe touch o bula mica rotunda si nu mai mi-a mers de atunci tochu. s-a spart mai e bun de ceva ce parere aveti? astept raspuns dau fundita? si cam la ce pret imi monteaza touchu la serive?

Răspuns Câştigător
| pHaNtOmiX a răspuns:

Aceeasi problema am avut si eu, adica am avut aceea ''buba'' rotunda dar inca mai functiona, asa ca l-am dus la service ca era in garantie si mi-au schimbat ecranul.Bf

2 răspunsuri:
| pHaNtOmiX a răspuns:

Mi-au schimbat display-ul, daca ai garatie la el te poti duce foarte simplu la service si ti-l rezolva dar daca nu ai garantie nu stiu ce poti face.bft

| marius_6336 a răspuns:

PHaNrOmiX ti-au schimbat displyul sau doar touchul?
Eu m-am pus din greseala pe el si imi merge touchul de parca nu ar mai merge!