| Pisihelp a întrebat:

Am un coleg pe care cred ca-l plac adică imi ia mereu apărarea si chesti dar acum nu o mai prea face. El pleaca la anul la alta clasa ma gandeam sa ma duc cu el dar nu stiu ce sa zic in fine vreau sa-l invit sâmbătă la mine sa vedem film horror si sa stea peste noapte ca sa vedem filmu la 12 noaptea ce ziceti sa fac cum să-l invit? Si ce sa fac?

3 răspunsuri:
| m1dn1gh7 a răspuns:

Hmm, sună destul de incomod „un coleg care-l plac", „mă gândeam să mă duc cu el în altă clasă", „ vreau să-l invit la mine să vedem un film horror la 12 noaptea"... părerea mea e să fii serioasă în deciziile tale, astea mi se par copilării, de ce nu vedeți o comedie la ora 14? thinking Sau în fine, tot horror, însă noaptea, you know, sună de parcă ai vrea să faceți sex și nu știi cum să-l atragi. Voi vă cunoașteți cel mai bine, răspunsul corect e tot la tine, decide rațional pe cât posibil. happy

| HoriaHH a răspuns:

HMMM...ce as zice eu sa faci ar fi sa il chemi la tine acasa si sa faceti un exorcism live. sigur o sa ii placa pentru ca nu are cum sa nu, da?

| Pisihelp explică (pentru HoriaHH):

Ok mersi pentru raspuns