| vasiliustefan98 a întrebat:

am un fel de problema adica nu asi numio problema dar in fine ....dece cand ies la tabla la matematica numai la matematica, ma emotionez si ma pierd nu mai stiu nimic ma puteti ajuta? la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| dianadiana14 a răspuns:

Asta mi se intampla si mie big grin
Pur si simplu eu ma gandesc ca o sa ma fac de ras si nu am chef sa fiu luata la misto, de ceilalti care se pricep mai bine la mate, poate ca si tu gandestila fel sau poate te sperie profesorul/profesoara...Incearca sa te gandesti ca o sa fie bine...Multa bafta, fundita? :*