| Shimonakatokka a întrebat:

Salut,am un mouse cu bluetooth care se conecteaza la un usb mic al lui care se pune la pc. eu as vrea sa il conectez cumva la tab, la al meu Nexus 7 fara vreun adaptor sau ceva de genu. se poate? la android bluetooth nu il gaseste. idei?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Mouse-ul merge pe Windows XP, Vista, 7 si 8, posibil si pe MAC dar pe Android sau Windows Mobile sigur nu merge! Mouseul fara acel adaptor nu mai functioneaza pe nici un sistem de operare, daca ai pierdut/stricat adaptorul poti sa arunci mouse-ul.
Deci, nu se poate!

| Shimonakatokka explică (pentru neluL):

De fapt...Am reusit! Am mers la Flanco si mi-a facut o configurare la bluetoothul de pe tab astfel incat sa prind si cele mai mici frecente. >Cum ai ajuns expert TPU? laughing)

1 răspuns: