| OneBoy a întrebat:

Am un prieten care acum cateva zile a venit in Romania din Germania cu atocarul este posibil sa faci acest traseu in 15 ore? Mie sincer nu prea imi vine sa cred straight face

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Nu chiar nu e posibil.doar ca sa parcurgi Romania dintr-un capat intr-altu iti ia o zi sau doua, depinde cu ce mergi. dapi sa mai vi si in Germania. spune-i sa nu se mai uite la filmul taxi ca dauneaza. laughing

| OneBoy explică:

El a venit din Germania prin vama de la Vest ( Timisoara ) si el sta in Baile Herculane deci 15 ore din Germania pana in Herculane laughing [app eu sunt din bucurestihappy ]

| BMA a răspuns:

Cu 300km/h poate, da nici asalaughing

sau poate s-a teleportat, a durat mai mult la granita interdimensionala...cu spaga

| BMA a răspuns:

In ce judet stai?