| Micut123 a întrebat:

Ce se intampla dupa un ritual satanic? Vreau raspunsul de la niste satanisti

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa? moare matica neagra, si gaina cu pene negre.atat.in rest; se mananca rasolul, se haleste mujdeiul, si prostii se imbata si pleaca acasa ferisiti.deja sant satanisti.

| CommonSense a răspuns (pentru anonim_4396):

Gaina cu pene negre?
Nu-mi vine sa cred cata ignoranta in 4 cuvinte!
De fapt este o curca cu pene turquoise.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CommonSense):

Domnu sensei? ce inseamna ignorantie? si turqoise? vine de la turc ignorant? ca gaina cu pene negre e aia care,daca vrei sa fii santanist si nu o ai neagra de tot,e bine sa aive cateva pene negre,adeca, ca si apartenenta la neagreala universala, care nici nu stiu ci insamna, care va sa zica; universala, da am auzit si eu pe unii pe aicisa.

| Micut123 explică (pentru anonim_4396):

Ba creier de banana, am spus ca vreau raspunsul de la un satanist

| anonim_4396 a răspuns (pentru Micut123):

Bine ma si de cand ti-am raspuns eu, tu de abia acu imi arati degetul? si apai unde sant satanistii? ca nu-i vad ingramadindu-se pe aici? te pomenesti ca esti; fara pereche?

| Micut123 explică (pentru anonim_4396):

Ma am spus ca vreau raspunsul de la un satanist....Nu de la oricare jeg de religie