| OintrebareBuna a întrebat:

Salut, anul acesta sunt clasa a 12 a și aș vrea să dau la FEEA ramura Finanțe și Bănci, este cineva care a făcut aceasta ramura și dacă da, unde ma pot angaja după terminarea facultății?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici o facultate nu vine cu loc de munca asigurat, asta este deja stiu!
Iti vei gasi loc de munca dupa cativa ani, participand la zeci si sute de interviuri, concursuri samd.
Stiu persoane care au lucrat in bani si care nu-si mai gasesc loc de munca acum, fiindca pe zi ce trece tot mai multe banci isi inchid filialele.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poți să te angajezi la zecile de bănci și sutele de corporații care au un departament de finante

| dullcat a răspuns:

Buna.Vezi aici posibile joburi dupa absolvire https://www.myjob.ro/......omice.html