| gabrieloss98 a întrebat:

Salut,anul asta dau examenul de capacitate si nu stiu cum sa scap de emotii.Media de pe toti anii este 8, 50.Si ar trebui sa i-au 8 la fiecare examen.In mare cam stiu toata materia.

Răspuns Câştigător
| Madilyn a răspuns:

Hei, si eu am maine examen, dar sincer, abia astept. Nu trebuie sa ai emotii, pastreaza-ti calmul. Du-te linistit, dormi bine, relaxeaza-te si o sa vezi ca va fi totul ok. happy
Daca totusi nu poti sa scapi momentan de stres, asteapta sa ajungi in sala, iar cand o sa primesti subiectul ai sa vezi ca o sa stii aproape tot daca nu tot si o sa te calmezi atunci.
PS : O sa fie bine...fi increzator si stapaneste-te. big hug

Bafta muuulta. :*

Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns: