| Anna19 a întrebat:

as avea si eu nevoie de un sfat...sunt cu un baiat de aproximativ o saptamana jumatate.am mai fost inainte timp de 2 saptamani impreuna, insa ne-am despartit pe motiv ca "nu vrea sa tina la nimeni, ca el este prea rau, si ca as suferi din cauza lui".
Dupa o saptamana. mi-a cerut sa ne impacam, pentru ca a realizat ca tine la mine.si nu avem nici macar 2 saptamani de cand ne-am impacat, si aduce vorba despre sex.eu il iubesc, tin la el enorm, dar imi este frica sa cedez atat de usor.am 19 ani, si inca sunt virgina.si mi-a spus ca, daca nu se intampla, il pierd...totusi,mi se pare prea devreme abia dupa nici 2 saptamani.si zice ca tine la minestraight face. nu stiu ce sa fac&sa cred.Help mesad

7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Daca-l pierzi nu pierzi nimica. Daca il castigi poate castigi totul.
Adica, fie el s-a intors la tine doar pentru chestia asta (cine stie, poate l-a vrajit ideea sa fie si el odata cu o virgina?) si atunci nu merita atentia ta, fie chiar tine la tine, atunci va merita sa astepte pana esti si tu pregatita.
Nu stiu, cel mai bine ar fi poate sa ceri sfatul lui Dumnezeu. El ce-ti spune?
Apropo de asta, in Biblie zice ca daca o faci inainte de casatorie, chiar daca va iubiti, tot curvie se numeste. straight face
Domnul fie cu tine.

| BuggsBunny a răspuns:

Deci... daca te-o lasat o data si s-o impacat din nou cu tine inseamna ca inca te iubeste 100%
Dar faza cu sexul nu stiu ce sa zic...
Spune-i ca ti-e putin frica zii sa fie bland pentru ca esti virgina tongue
Good Luck

| shifii a răspuns:

Probabil ca profita de tine, daca te ia cu d-astea gen "daca nu vrei sa facem, o sa ma pierzi". Pentru ca daca intr-adevar tine la tine, ar intselege ca tu nu vrei sa o faci acum, probabil ca nu esti pregatita sau pentru ca aveti doar 2 saptamani. Cel mai bine e, o faci pentru prima data sa o faci cu persoana potrivita, pentru ca prima relatie sexuala o vei tine mereu minte si nu cred ca vrei sa iti para rau.
Sper ca te-am ajutat, bafta!

| qLoveSmileღ a răspuns:

El crede ca poate sa faca ce vrea cu tine. adica el vrea sa va despartiti dupa vrea sa va imparati dupa aduce vorba despre sex. daca tu o sa faci cu el sex si dupa se plictiseste de tine ca i te-ai oferit pe tava.

asa sunt baietiiwinking crede-ma...

renunta la el.

asta nu e comportament se baiat...

bafta!

| oblivion95 a răspuns:

Vrea doar sa profite de tine. te sfatuiesc sa il parasesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa cedezi in fata santajului lui sentimental. Daca tine la tine, va avea rabdare, daca nu... Daca cedezi foarte usor vei fi doar una *pe care a avut-o*

| UserC a răspuns:

Da...la inceput nu ai pasa de tine dar apoi poate a fost influentat de prieteni sa s intoarca doar pentru faza cu sexul. Daca tii la cineva nu ai spui ca daca nu face sex cu u te pierde. Sfatul meu-->Lasa-lwinking mult mai bine pentru tine