| bogdan19977 a întrebat:

As avea si eu o intrebare.Mai e o luna si ceva pana la examenul de bacalaureat si eu nu am invatat nimic la biologie.Mi-ati putea recomanda ceva culegeri de biologie si metode de a invata mai usor!winkingPrecizez ca imi trebuie biologia de 9-10

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Cumpara un memorator, apoi dupa ce inveti din el trebuie sa faci foarte multe variante. Eu asa am invatat si am reusit sa iau nota mare. Important e sa vrei sa inveti. Succes la bac!

1 răspuns: