| jhhyuvyu a întrebat:

as dori niste modalitati pentru a fi mai rebela..ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Nu e nevoie sa fii rebela doar ca sa fii pe placul unora sau sa faci parte din anumite grupuri,dar daca asta vrei neaparat,ca sa fii mai rebela trebuie sa fii mai sigura pe tine,stapana pe situatie,sa nu te lasi calcata in picioare, sa ripostezi cand se ia cineva de tine, sa te bagi mai tare in seama, sa incerci sa iti impui propriile pareri si sa te faci din ce in ce mai importanta in zona ta de interes, sa ii domini pe ceilalti si sa faci cum vrei tu nu cum vor ei.Bafta! :*

| jhhyuvyu explică (pentru Floreenofficial):

Mersi mult pentru sfat...dar nu fac asta pentru cineva sau ceva.fac asta pentru mine
o sa iau in considerare sfatul; D

| Floreenofficial a răspuns (pentru jhhyuvyu):

happy.Imi acorzi fundita, te rog?big grin