| anonim_4396 a întrebat:

Hey, am o intrebare/curiozitate, ce a luat nastere dintr-o pasiune (fetish) despre care mult timp nu am avut curaj sa vorbesc. As dori sa stiu daca mai exista in comunitate persoane (baieti dar si fete) care gasesc atragatoare dresurile si daca au experiente cu ele in viata intima / de cuplu? (ca si accesoriu, inclusiv dresurile cu banda)
Imi cer scuze pentru timiditate insa as vrea sa pot gasi pe cineva cu care pot vorbi despre acest subiect. big grin
Sarbatori Fericite tuturor! happy

6 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Îmi plac foarte mult. Excitante îmbrăcate asa.

| StrongHeart a răspuns:

Dubioasa poza de profil.

| Cineva797406016386 a răspuns:

Oai dresurile îs preferatele mele mai ales alea cu bandă, ador să văd o femeie purtând dresuri laughing)

| Cineva797406016386 a răspuns (pentru Cineva797406016386):

Nu trebuia să fie acel râs acolo

| anaXana a răspuns:

Eu din moment ce sunt fata nu vad nimic excitant laughing dar multi dintre baietii cu care am facut sex erau innebuniti daca veneam in dres sau ciorapi lungi

| anonim_4396 explică (pentru anaXana):

Lucky guys... ce pot sa spun big grin e linistitor sa vezi ca nu esti singurul in "situatia asta" happy