| SilentDevil a întrebat:

E cineva pe aici cu experiențe paranormale personale si care ar dori de asemenea sa le impartaseasca in privat?
Multumesc.

16 răspunsuri:
| TrentonChase a răspuns:

Daca a avut cineva asa ceva eu va sfatuiesc sa va inscrieti aici : http://www.randi.org/site/index.php/1m-challenge/challenge-application.html

Oricine va reusi sa demostreze ca are astfel de puteri supranaturale va fi fericitul castigator a unui milion de dolari. Pe bune!

| SilentDevil explică (pentru TrentonChase):

Wow it multumesc dar sincer as prefera raspunsuri decat bani in momentul asta.

| TrentonChase a răspuns:

Despre ce puteri paranormale e vorba mai exact?

| 1dintrevoi a răspuns:

Am avut parte de asa ceva. Ai probleme? happy

| SilentDevil explică (pentru 1dintrevoi):

Nu sunt chiar probleme doar o confuzie groaznica! si cand am dat de persoane care ar fi putut sa ma ajute mai rau am devenitI don't want to see

| Cocochannel a răspuns (pentru SilentDevil):

Hei! Opreste-te! Trimite-mi un mesaj cu mess-ul tau!

| 1dintrevoi a răspuns (pentru SilentDevil):

Pai cred ca s-ar putea sa vb despre aceleasi probleme. Vrei sa vb pe mess?

| SilentDevil explică (pentru Cocochannel):

Cocochannel pentru ca nu sunt membru senior sau ceva de genul nu ma lasa sa iti trimit mesajul, ai putea sa-mi lasi tu idul tau te rog?

| Cocochannel a răspuns (pentru SilentDevil):

Nu stiu cum sa fac sa ti-l dau numai tie...sad Hai sa incercam sa vorbim aici, si poate mai e lume care ar putea sa-ti dea vreun sfat.Ce pot sa-ti spun apropo de experiente paranormale de orice culoare este ca, da, poate deveni periculos, si e bine sa te abtii.Mai bine fa o cruce, spune un Tatal nostru si va fi bine. Daca ai tu curaj sa-ti dai id-ul ar fi ok.

| 1dintrevoi a răspuns:

Nu stiu de ce nu mi-a aparut mesajul mai devreme. Poate iti pot raspunde la intrebari. Vrei sa vorbim pe mess?

| Cocochannel a răspuns:

...cam ce fel de experiente paranormale ai avut? La ce categorie te referi?

| SilentDevil explică (pentru Cocochannel):

Pai sa fiu sincer din mai multe categorii dar nu sunt prea sigur in ce cateogorie as putea sa le pun de asta vreau sa vorbesc cu cineva in detaliu in privat. ai vrea sa vorbim pe mess?

| Electrik22 a răspuns:

Lol, eu am avut experiente paranormale, dar tot nu mi se pare paranormal ce am vazut. Creierul si natura cateodata iti mai joaca feste

| SilentDevil explică (pentru Electrik22):

Daaa asta e chestia..pentru ca nu sunt sigur daca doar sunt glume ale creierului sau chiar e pe bune...

| Marcus_Corina_1975 a răspuns:

Experiena mea nu cred ca tine de paranormal ci maidegraba de religie in vara aceasta am facut sfestanie la casa dupa slujba l-am invitat la masa pe preot acesta si-a lasat haina in timpul mesei fiul meu impreuna cu un nepot s-auimbracat in haina d-lui si si-au facut fotografii in joaca cand am aflat i-am spus preotului acesta mi-a zis ca nu e bine si ca s-ar putea imtampla orice dupa 2 saptamani fiul meu a avut un accident cu scuterul cred ca numai necazurile ii invata pe oamni sa creada in dumnezeu

| TrentonChase a răspuns (pentru Marcus_Corina_1975):

Asta e o coincideta ce pleaca dintr-o superstitie, daca i-ai spune preotului ce s-a intamplat crede-ma ca s-ar mira, acel preot ar fi procedat la fel indiferent de cine si cand i-ar fi luat haina...