| albsinegru a întrebat:

as dori sa stiu si eu ce fel de lentile pentru ochelari sa imi iau...material si toate cele... e pentru prima data cand va trebui sa imi fac ochelari si nu prea ma pricep la lentilestraight face

2 răspunsuri:
| SaBriinaa a răspuns:

Buna[albsinegru]...nu conteaza felul ochelarilor.Conteaza sa iti stea bine.Acum se poarta ochelarii de forma dreptunghiulara si colorati dar nu oricui i se potriveste. Lentilele ti le spune oftalmologul cam ce fel ar fi.Ia-ti o pereche de ochelari care sa te avantajeze, sa iti fie comozi nu care sa iti fie o povara. Ochelarii ar trebui sa fie un accesoriu dragut.Multa bafta si sper sa iti alegi ochelari super!happy

| alexa2012 a răspuns:

Port si eu ochelari si port lentile de care medecul mea recomandat si chiar imi stau bine dar tu ai fost la medic?