| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa va intreb dc un eu fiind zodia rac as putea fi amic cu o fata din zodia balanta. Am citit ca racul si balanta nu se pot intelege. Este adevarat lucrul acesta? Caci eu sincer nu prea cred in zodii.
Va rog sa imi raspundeti. FUNDA

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu te lăsa influențat de zodii... Dacă pornești cu gândul ăsta, distrugi din start, un vis frumos!
Tu crezi că pe timpuri, bunicii noștri își alegeau partenerul, studiind mai întâi, compatibilitatea dintre zodii?
Nu cred că au făcut acest lucru, și uite, mulți dintre ei au îmbătrânit frumos, împreună. happy

| GoguGog a răspuns (pentru floresdemayo):

Iti multumes! Chiar m-a ajutat raspunsul tau. Sarbatori fericite

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu zice ca nu puteti prieteni, nu se fac afirmatii de genul, iti spune doar ca nu te-ai putea intelege c-o balanta din cauza anumitor defecte ale voastre care se bat cap in cap. Acestea sunt generale, poate ea nu are defectele respective. Compatibilitatea asta intre zodii este un aspect destul de logic: sunt luate in considerare calitatile si defectele fiecarei zodii si puse in comparatie cu cele ale altei zodii, si asa se face o concluzie. Nu inseamna ca 100% ce scrie acolo e adevarat, dar unele aspecte se pot regasi (iti zic din experienta).
Acum nu inseamna sa refuzi o persoana din viata ta ca zice zodiacul ca nu va potriviti, incearca si vezi.

| danay72 a răspuns:

E foarte bine ca nu crezi în zodii, nu are nici o legătură. Poți fii prieten cu oricine. Ca sa te înțelegi cu cineva e important sa ai un caracter frumos și te poți înțelege cu oricine.

| BlackRose03 a răspuns:

Chestiile astea sunt niste prostii

| Desireღ a răspuns:

Poţi băiatu'
Cine nu te lasă?

| 6Anonim9 a răspuns:

Lasa prostiile man. Pis pe zodiac. Cum sa crezi asa ceva? Adica exista doar 12 feluri de oameni?

| AdelaElena88 a răspuns:

Prietenul meu este balanta laughing Suntem de mai bine de un an împreună și da pot spune ca exista uneori divergente intre noi; Uneori pare ca se lauda puțin și asta nu prea îmi place, alteori se subestimează; E de multe ori indecis și uneori spune ceva, și face altceva ceea ce poate deveni deranjant. Pe de alta parte, este istet, carismatic, extrem de romantic, atent si grijuliu. Am avut un amic balanta care într-adevăr este o persoana foarte dificila, insa nu pentru ca era neaparat balanta ci pur si simplu datorita caracterului si personalitatii sale. Nu te lăsa influențat de zodiac, dacă va iubiți și amândoi si sunteți înțelegători unul cu altul, va veți accepta asa cum sunteți.

| AndreiAdi140602 a răspuns:

Zodiacul este o prostie.
Daca va iubiti va potriviti happy