| StanAlin a întrebat:

Salut, as vrea sa imi pun un piercing dar nu as vrea sa imi fac gaura, in buza m-a intereseaza. Toate piercing-urile sunt cu gaura? Parca am vazut unul care avea un sistem ceva gen deschis/inchis, era in forma de cerc si cand ti-l puneai apasai pe el si te strangea de buza.

Răspuns Câştigător
| 德尼莎 a răspuns:

Deci pircing-urile care se bag in buza mai ales sunt alea la care iti trebuiesc gaura, cele de care tu vorbesti sunt alea false. Se gasesc pe net, adica si eu am o pereche de cercei si mi se prind de ureche ca si un "magnet" ca sa zic asa. Sau nu chiar de pe net, poti merge in magazine speciale de accesorii si intrebi acolo daca au piercing-uri false. ^^

| StanAlin explică (pentru 德尼莎):

Imi dai si un link te rog?

1 răspuns: