| UneRencontre a întrebat:

Se merita sa-mi pun piercing (cerc) in buza? Imi place cum arata

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conteaza sa iti placa tie, nu la altii.

7 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Nuuuuu. E urat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum vrei tu însă sa ști că sunt șanse să se infecteze chiar dacă îl faci la un salon autorizat. Cunosc o persoana care a ajuns la spital cu buza infectata, plina de puroi din cauza unui piercing
Și nu prea au mă avut ce sa-i facă, decât să taie acolo și după să îi coasă buza.

| Raniaa a răspuns:

Cel mai important este să-ți placă ție.

| AliTheo18 a răspuns:

Su nu sunt de acord dar pana la urma fiecare face ce vrea, numai gandeste-te bine, sa nu regreti mai tarziu.

| Boblobobonti a răspuns:

Dap. Se merita dacă îți place. Și te pot ajuta eu cu piercingul dacă ești din București.

| UneRencontre explică (pentru Boblobobonti):

Mersi dar sunt cam departe big grin
Doare cel pentru buza?

| Boblobobonti a răspuns (pentru UneRencontre):

Pe moment nu. La o zi simți.o mică durere timp de maxim o săptămână