| MadalinStoicescu a întrebat:

Salut.As vrea sa imi recomandati si mie unul dintre aceste profile de la Academia Tehnica Militara(La care se poate intra mai usor)
Mecatronica (pentru mecanica, geniu, chimie, aeronautica )
Sisteme Electronice ( pentru transmisiuni, calculatoare )

Răspuns Câştigător
| KiTTtTtTtTtyYyYyY a răspuns:

Pai, eu cred ca ar trebui sa alegi tu profilul la care te pricepi mai bine... Eu ti-as recomanda Sisteme Electronice pentru ca am auzit ca este un profil foarte bun. Acum, depinde si de tine.Bafta in alegerea ta kiss

| MadalinStoicescu explică (pentru KiTTtTtTtTtyYyYyY):

Pai nu sunt interesat sa intru la cel mai bun profil. Vreau doar sa intru in sistem ca apoi cred ca sunt capabil sa invat si lucruri noi sau la care nu ma descurc.Multumesc pentru parere:*

| KiTTtTtTtTtyYyYyY a răspuns (pentru MadalinStoicescu):

Cu siguranta... Cu mare placere kiss

4 răspunsuri:
| MadalinStoicescu explică:

Ai avut dreptate, sisteme electronice este mai bun, dar nu am fost destul de pregatit sa iau note mari pentru a putea intra.Asta e, incerc la anul'

| JoulieT a răspuns (pentru MadalinStoicescu):

Dar in ce consta admiterea la sisteme electronice?