| DraaaagooooS a întrebat:

Salut as vrea sa spun si eu ceva nu sunt foarte mare dar nici foarte mic

Am sa va spun o poveste poate a vieti mele

Cand eram mai mic acum 2-3 ani aveam un prieten foarte bun statea la mine mereu nu aveam secrete fata de el orice mi se intampla stia si el daca ma certau pariti sau ceva stia si el eram foarte buni prieteni ce pot sa zic pana cand a aparut un baiat el a incercat sa ne strice prietenia pana a reusit acum dupa 2-3 ani dupa ce nu prea mai sunt prieten cu acel baiat (imi dau lacrimile) el acum ma barfeste si chiar daca sunt lucruri care sau intamplat cu mult timp in urma el tot despre lucrurile alea vorbeste la scoala / afara el incearca sa ma faca de ras.(Halali prieteni) ce am invatat din povestea mea de viata a fost ( NICIODATA SA NU ITI MAI FACI PRIETENI BUNI EI O SA TE BARFEASCA IN CELE DIN URMA) Si pentru toti ce vor citi acest mesaj..sa stie si sa aive grija cum isi alege prieteni pentru ca toti barfesc si toti sunt ca niste hiene (O LUME CONDUSA DE URA )

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Totuși, nu trebuie să generalizezi. Mai există și prieteni adevărați, dar sunt rari, îi găsești cu greu. Din pățania ta trebuie să înveți să fii discret, să nu îți spui secretele nimănui, decât, poate, mamei.

1 răspuns: