| valim a întrebat:

As vrea sa stiu daca ard un set de boxe 5.1 de la Logitech din cauza volumului se aplica garantia. Placa audio este cea integrata in placa de baza.

Placa de baza: http://www.asrock.com/mb/Intel/P67%20Pro3/

3 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Fi mai explictit/a pentru ca nu inteleg te-as raspunde cu siguranta dac as putea s ainteleg ce spui!

1 cu siguranta iti vor merge boxele pune pe gaura normala al placi ca sati mieraga. te rog sa pui intrebarea corect! ca nu pot sa deslusesc ce vrei sa spui!

| valim explică (pentru Axys):

Merg boxele doar ca imi e frica sa le dau la maxim. Vreau sa stiu daca garantia mai este valabila in cazul in care le ard.

| Axys a răspuns (pentru valim):

Nai dc sa te temi happy daca tie iti merg boxele nu trebuie sa it faci nici o problea
atat timp cat ele iti functineaza bine happy