| Polonicxd a întrebat:

Salut, aș vrea să știu dacă este corect următorul citat : „Don`t be scared of animals, the only animals that can hurt you are people around you".

Răspuns Câştigător
| JesseH a răspuns:

Mi se pare mai poetic așa:
'Don't be scared of animals, it's people you must be worried about'
(sursa: http://mexicotopatagonia.blogspot.ro/2011/06/tikal-mayan-temples.html)

2 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

The people*

| PersonajFictiv a răspuns:

In secolul 21, cine sta cu frica de animale?
Nu mai suntem primitivi.
Adapteza-te,daca vrei sa creezi un citat interesant.
Si daca m-ai duce in jungla, prefer sa fiu ranit de cineva, imi revin eu dupa un timp, dar dupa intalnirea cu un leu, slabe sanse.

"Animals can hurt your body, but people are those who can break your spirit".