| efimash a întrebat:

Salut as vrea si eu un plan de exercitii ce ar trebui sa le efectuez acasa fara sala pentru a avea niste muschi?
Dau fundita

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| Georgy1033 a răspuns:

Buna. daca locuiesti la tara incearca sa alergi sa aduci caleti cu apa pline iar daca stai la orasi incearca sa alergi in fiecare seara prin parc si poti face flotari si incearca sa ai grija si la mancare nu manca foarte gras o vreme si exercitile ar trebui sa le faci mai tot timpul nu o zi da alta nu. mullllt succes funda?