| x2gk9r a întrebat:

Salut...
As vrea un sfat daca se poate.
De ceva vreme gandesc foarte prost,de fiecare data gandesc negativ, cateodata imi zic ca eu nicio data nu voi avea o relatie niciodata nu ma voi casatori ca nu simt asta..atunci ma enervez fara motiv..simt ca cedez.
Eu nu am gandit niciodata asa chiar deloc...
Ultima data am cedat din cauza prietenelor mele ca doar in ele am avut incredere si asa am ajuns asa...
Sunt baiat

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Deci fetele au fost cauza pentru care tu acum gândești sau nu gîndești.
Și tu le-ai lăsat să îți cauzeze gânduri.
Și ele au plecat șu tu ai rămas cu gândul la ele.
Și te-ai lăsat așa, gândit de fete care au plecat din viața ta.
Și acum te lași în continuare.
Și ai adoptat gândirea radicală și totală, că tu niciodată nici o fată.
Așa că fetele sunt de vină de felul cum gândești acum?

| dullcat a răspuns:

Buna.Mai ai o groaza de timp sa iti gasesti alti prieteni sau prietene cu care sa socializezi. Daca imi aduc bine aminte spuneai ca ele si-au gasit iubiti?

| Crescent a răspuns:

Incearca sa gandesti si pozitiv. Niste momente naspa nu inseamna o viata naspa. Cati ani ai?