| x2gk9r a întrebat:

Salut...as vrea un sfat.
De ce unele persoane fac glume proaste pentru persoanele mici si slabe desi frumoase? Eu de ex azi am stat intre fete fiindca nu stiu simt sa stau mai bine intre ele decat intre anturajuri, statea o colega la mine pe picioare ca nu mai avea loc iar un bombardier ne-a facut o poza si i-a trimis la fostul colegei mele, ala cand a vzt iti dai seama ca o zis ca vrea sa ma bata si ea de acolo o zis ca imi plac baietii etc ca sa se scoata..eu nu inteleg un lucru..nu sunt fricos deloc, iar daca l-a deranjat de ce nu mi-a scris mie ci la ea...
Vreau un sfat cat mai repede ca simt ca o iau razna

3 răspunsuri:
| StoicAnalysis a răspuns:

Invata sa scrii in primul rand, ca abia de am inteles povestea.
Revenind la problema ta. Daca este fostul, nu ar trebui sa reactioneze asa, deoarece este FOSTUL. Ar trebui sa clarifici asta cu el. Daca e incapatanat si se bate cu fundul de pamant in legea lui, ignora-l si fi pe faza daca sare la bataie.

| x2gk9r explică (pentru StoicAnalysis):

Nu mi-e frica deloc dar pe mine m-a deranjat ca i-a zis ca sunt gay in gluma si daca aude maine bombardierul ala o sa zica tare si numai ma enervez...

| StoicAnalysis a răspuns (pentru x2gk9r):

Atunci iti sugerez sa iti faci o prietena daca vrei sa scapi de eticheta asta.