| RobertKilleur a întrebat:

Aseara un coleg i-a zis unui tigan ca m-am luat de el. Tiganul ala m-a prins seara dupa scoala, m-a bagat intr-un colt si m-a amenintat ca daca nu ii dau bani ma omoara. I -am dat 2 lei la misto si a plecat. Intrebarea e cum pot sa scap de ciorile astea, ca tiganul ala sta prin zona scolii si imi e sa nu mai apara?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Imi pare rau sa-ti zic da chiar nu ai ce sa faci. Astia mereu vor fi asa ca asa sunt crescuti iar sa te iei de el nu e o solutie ca dupa vine tot cuibul si neamul pe tine, si mai bine inghiti si uiti decat sa ajungi prin spitale. laughing

| mihai69 a răspuns:

Păi dacă i-ai dat bani, cu siguranță o să apară. Evită să mergi singur. Sau du-te la staborul lor și spune-i să-și potolească trupa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste cu parintii tai si reclama-l la politie ( ce a facut el e foarte grav). Inca ceva, ce varsta are?

| Pizzaislife a răspuns:

Incearca sa ocolesti sau sa fi mereu cu un grup niciodata nu va veni sa te atace cand sunt mai multi in jurul tau i va fi frica ca vor sari toti sa te ajute