| alin9669 a întrebat:

Asi vrea sa-mi prezentati si mie un program de "facut sala acasa". Vreau sa imi spuneti ce exercitii trebuie sa aplic pentru muchii membrelor superioare (ma refer la brat si antebrat), dar si pectorali eventual abdomen si spate. Mentionez ca nu vreau sa iau proteine, hormoni etc. Doresc sa-mi spuneti ce trebuie sa fac, la ce ora, de cate ori pe zi/saptamana, etc. Apropo am cumparat un flexor si as vrea sa stiu daca este intr-adevar util. Daca da ce exeritii imi recomandati cu el si cat timp trebuie sa-i aloc. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

Iti recomand ca faci cate 30-40 flotari a cate 2 serii, ginoflexiuni cate 40-50 a cate 2 serii, flotari cate 25-35 a cate 2 serii, abdomene cate 20-30 a cate 3 serii si in legatura cu tipul le poti face din 2 in 2 zile.