| anonim_4396 a întrebat:

Salut,astăzi am avut o scurgere de sânge, asemănătoare la ciclu, dar eu nu am ciclu in general am aproape 15 ani fără 5 luni si deja acea scurgere de sânge din zona intimă nu mai este, de lovit nu m-am lovit, este ceva grav, ce poate fi?

Răspuns Câştigător
| EllaAndreea1655 a răspuns:

E ok, poate fi un semn ca urmeaza sa ai, sau poate a fost prima si vor urma regulat de acum, astepta si vei vedea ce se va intampla. Nu e nimic rau daca nu ai avut inca menstruatie, e ceva perfect normal, de acum in colo este varsta la care incepe, nu pana acum.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum de nu ai ciclu la 15 ani? :/

| xenia1082 a răspuns (pentru anonim_4396):

încă am 14 fără 5 luni 15

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate fi prima menstruație. Felicitări, ai devenit domnișoară! happy