| anonim_4396 a întrebat:

Astăzi am încercat să fac o glumă, bineînțeles proastă happy Am apucat-o pe o fată de un sân, iar ea sa supărat și a sunat-o pe diriga și pe tatăl ei, care va merge la directoare...

Întrebarea mea este: Ce se va întâmpla mâine când tatăl ei va ajunge la directoare?

7 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

2 pct la purtare
Morala
Exmatriculare
Ți cheamă părinții la școală

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te împușcă taică-su.

| munteanuionvictor a răspuns:

O să-ți facă morală.

| Xdreaper21 a răspuns:

Sa mor eu de inteleg ce e gresit
Se simt ele foarte importante
Stii de parca tocmai le-ai violat si le-ai lasat insarcinate nu e ca si cum doar ai apucat-o de o tata
Oricum daca esti undeva 13-16 ani dai si tu vina pe hormoni
Cel mai rau este sa iti scada un punct la purtare si taicasu saa te bata
In rest morala(eu as avea -20 pct la purtare pe putin daca mi-ar scadea cate 1 pct de fiecare data cand am pus mana pe tata unei fete?)

| Magic4Ever a răspuns:

Ti se va scade un punct la purtare, insa depinde de diriginta si de directoare. Sincer eu as considera asta o chestie destul de puerila si nesemnificativa. Nu prea mi se pare motiv de scazut nota. Ce e naspa e ce faci cu taica-so, unii mai si bat dar in mod normal nu are voie sa puna nici un deget pe tine cum nu sunteti rude.

| adelynaaru a răspuns:

Cel mai ok nu te du mâine la școală. Părerea mea este că tatăl fete îți va chema părinții la școală, purtarea îți va fi scăzută, și cam asta.

| instaedyab a răspuns:

Iti va scade minim un punct la purtare. Cu placere!winking